Toplu E-Mail Gönderim Servisleri

Transactional Mail

GoMail Transactional Mail servisi ile alıcı listelerine periyodik bildirimler ileten sigorta şirketleri, bankalar, telekom operatörleri, enerji şirketleri, tv yayıncı kuruluşları vb. Kuruluşların ekstre, fatura ve poliçe gibi gönderimlerini hatasız bir şekilde ve KPI süreleri içerisinde yüksek isabet ile alıcıların posta kutularına teslim eder.

Gönderiler ile ilgili çok kanallı gönderim özelliğini kullanarak gönderim adedi ne olursa olsun genişleyebilir bir yapıda konumlandırılarak istenen sürede gönderilerin alıcılara ulaşmasını sağlar. Alıcıların değişken datalarına göre kişiye özel gönderimler düzenlenebilir, attacment veya posta içi aktif link ile bildirimler güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılır.

Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde gönderilere ilişkin mailin alıcı smtp’sine ulaşıp ulaşmadığına dair kapsamlı raporlar, okundu bilgisi, alıcı lokasyon bilgisi, gönderilme ve okunma saatleri gibi kapsamlı raporlar alınabilir.

Milyarlarca gönderi içerisinde herhangi bir alıcıya gönderilen bildirimler ile ilgili anlık veya geriye dönük belirli bir tarih aralığındaki tüm hareketler anlık olarak görüntülenebilir. Kullandığı özel search algoritması ile saniyeler içerisinde raporunuz görüntülenebilir.

E-Mail Doğrulama

GoMail e-mail doğrulama servisi ile pazarlama kampanyalarınızı göndermek istediğiniz alıcı listelerindeki adreslerin doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Hatalı maillere gönderim gerçekleştirmek işletmenizin IP ve Domain itibarını olumsuz yönde etkileyerek gönderilerinizin Önemsiz/Spam mail olarak algılanmasına neden olabilir.

Gönderileriniz içerisinde bulunan hatalı, geçici ve sahte adresler nedeniyle gerçek alıcılarında gönderilerinize zaman içerisinde ulaşması imkansızlaşacaktır.

GoMail, e-mail doğrulama alıcı listelerinizi kontrol ederek hatalı, geçici, gerçekte var olmayan ve sahte adresleri tespit ederek pazarlama kampanyalarınızın daha isabetli gerçekleşmesini sağlar. Doğrulama filtresine takılan adresler çıkarıldıktan sonra kalan doğrulanmış listenize kampanyalarınızı güvenle ulaştırabilirsiniz. Bu sayede doğru alıcılara ulaşmayan gönderileriniz için ücret ödemez, spam filtrelerine girme ihtimalinizi ciddi oranda düşürerek gönderici itibarınızı arttırmış olursunuz.

API Entegrasyonu

GoMail kolay entegrasyon katmanıyla ister WebService ister REST API yöntemi ile http protokolü üzerinden kolayca entegrasyon yapabilirsiniz. E-Ticaret platformları, ERP, CRM, Muhasebe uygulamaları vb. Uygulamalar ile kolayca entegrasyon sağlanarak üyelik doğrulama, hoş geldin, üyelikten ayrılma, parola hatırlatma, özel gün kutlama, bilgilendirme gibi bildirimleri kolayca yapabilirsiniz. Entegrasyon ile tetikleyiciler tanımlayarak rol ve vaka bazlı gönderimler oluşturabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

GoMail platformu alıcılardan aldığı geribildirimleri titizlikle analiz ederek kapsamlı raporlar üretir, üretilen bu raporlar sayesinde alıcıların ilgi alanları, bulundukları lokasyonlar, okuma saat aralıkları ve daha birçok veri bir araya gelerek alıcıların ilgi odaklarına uygun başarılı kampanyalar üretilebilmektedir. Ayrıca kullanıcılarına özelleştirilmiş alıcı listeleri oluşturma imkanı vererek kampanyalarını alıcı gruplarıınn özellik ve niteliklerine uygun kampanyalar oluşturma imkanı vermektedir.

GoMail pazarlama uzmanları kampanya içeriklerinizin oluşturulmasından doğru bir şekilde alıcılarına ulaştırılmasına kadar her adımda kullanıcılara danışmanlık hizmeti vermektedir.

E-Bülten Yönetimi

GoMail’in hazır e-bülten şablonlarını kullanarak dakikalar içerisinde göz alıcı bülten ve duyurular oluşturabilir, böylece hedef kitlenizle doğrudan ve etkin iletişim kurabilirler. E-Bülten servisi kullancıların Cloud Platformdan kullanabileceği bir servis olmakla birlikte kullanıcı uygulamalarıyla entegre bir şekilde de çalışabilmektedir.