GoMail Kurumsal

Biz Kimiz?

GoMail, çok kanallı gönderime uygun altyapısı ile gönderim boyutunuz ne olursa olsun belirlediğiniz süre içerisinde alıcılarına ulaşır.

16 yıllık sektörel deneyime sahip bir inovasyon ekibi tarafından 3 yıl boyunca süren bir Ar-Ge çalışması sonucunca 2016 yılında müşterilerine hizmet vermeye başlayan GoMail, nitelikli bir entegre pazarlama ve iletişim çözümleri platformudur. GoMail, kolay kullanımı, güvenilir altyapısı, gelişmiş raporları, M3AAWG, CSA ve RETURNPATH gibi Dünyanın en büyük antispam organizasyonları ile gerçekleştirdiği güçlü işbirliği sayesinde, kampanyalarınızı en hızlı ve doğru şekilde muhataplarına ulaştırır. GoMail, aynı zamanda kurumlara özel e-mail çözümleri ile iletişim ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda.

Hizmet Politikamız

GoMail, geliştirdiği tüm çözümlerde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini elde etmeye odaklanmıştır.

Şirketimizin en önemli prensibi kaliteden ödün vermeden müşteri beklenti ve taleplerine odaklı çözümler üretmektir. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizi titizlikle inceleyerek sürekli iyileştiriyor, müşterilerimizden gelen her türlü geri bildirimi değerlendirerek hizmet kalitemiz sürekli arttırmayı hedefliyoruz. GoMail’in vazgeçilmez yegane ilkesi dürüstlük olup müşterilerine her zaman şeffaf ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir.

Anti-Spam Politikamız

GoMail, Dünyanın en büyük Anti-Spam organizasyonlarıyla sürekli ve sağlam bir işbirliği içinde olup, bu organizasyonların kurallarına sıkı sıkıya bağlıdır.

İnternet kullanıcılarının ortak problemi haline gelen Spam Maillerin engellenmesi için gerekli politikaları sadakatle uygular. Şirketimizin odak noktası işletmelerin pazarlama kampanyalarını güçlendirmek hedef kitlelerine doğru, isabetli ve anlaşılır mesajlar iletmektir. Bu sebeple Spam mailler ve göndericilerine karşı sıfır tolerans ile hizmet veren şirketimiz doğrulanmamış listelere gönderim yapmamaktadır.

Gizlilik Politikamız

Global bilgi güvenliği standartları ve etiklerimiz çerçevesinde müşteri bilgilerimizi en hassas değerlerimiz olarak sürekli koruyoruz.

GoMail platformunda yer alan her türlü müşteri bilgisi büyük bir hassasiyet içerisinde korunur. GoMail çalışanları bilgi güvenliği standartlarına hakim ve güncellenen yeni bilgi güvenliği politikalarını sıkı sıkıya takip etmektedir. Periyodik eğitimler ile olası hata ve suistimalleri en aza indirgeyerek tüm çalışanlarımızı oluşturduğumuz güvenlik zinciri ve onay proseslerimize tabi tutarak denetlemekteyiz. Bilgileriniz bizlerle güvende.