Toplu E-Mail Gönderim Özellikleri

Toplu E-Mail Gönderim Özellikleri

GoMail'in fark yaratan sıradışı özelliklerini keşfedin

Kolay Tasarım Sihirbazı

GoMail'in göz alıcı kampanya şablonları veya gelişmiş WYSIWYG Text/Html editörü ile alışılagelmiş tasarım araçlarını kullanarak kampanyalarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Kampanyalarınız için özenle hazırlanmış GoMail şablonları hedef kitlenize kampanya ve bildirimlerinizi en ilgi çekici ve anlaşılır biçimde ulaştırmanızı sağlar. Hazır şablonlar aynı zamanda gönderilerinizin spam filtrelerine takılmasını önemli ölçüde engeller.

Kolay Entegrasyon

GoMail bir çok entegrasyon metodunu kullanarak projelerinizle kolayca entegre olur. Entegrasyon sürecinde profesyonel ekibimiz ve nitelikli teknik dokümanlarımız ile entegrasyonunuzu zahmetsizce tamamlayabilirsiniz. GoMail'in REST API yöntemi ile servisler yazmaya gerek kalmaksızın HTTP protokolü üzerinden kolayca entegrasyon yapabilirsiniz. Ek olarak WebService üzerinden veya GoMail kütüphanesini projenize doğrudan entegre ederek de kullanabilirsiniz.

Dinamik Raporlama

GoMail, gönderileriniz ve alıcılara dair birçok veriyi sizler için analiz ederek anlamlı hale getirir ve detaylı raporlar oluşturur. Alıcı gruplarına yönelik lokasyon, demografik bilgiler, ziyaret oranları ve süreleri vb. bilgileri sizler kolay anlaşılır görsel raporlara dönüştürür. Dinamik Raporlama alt yapısı sayesinde gönderim yanıtları ve sonuç verilerini kullanarak birkaç adımda kolayca rapor oluşturabilir veya hazır raporları inceleyerek kampanyalarınıza yön verebilirsiniz.

Zamanlanmış Gönderim

Zamanlanmış Gönderim özelliği alıcılarınıza göndereceğiniz kampanya veya bildirimler için ileri tarihli, bir tetikleyici bağlı olarak veya periyodik gönderimler planlamanızı sağlar. Oluşturacağınız gönderim kuralları sayesinde tetikleyici olay gerçekleştiğinde örneğin üyelik, parola talebi, doğum günü, yıl dönümü gibi doğarudan bildirimde bulunabilir, gönderilerinizin alıcılarınıza doğru zamanda ulaşmasını garanti altına almış olursunuz.

GEO Location

GEO-Location özelliği ile gönderilerinize ait okundu raporlarını bölgesel yoğunluk haritasından detaylıca inceleyebilir, alıcılarınıza ait lokasyon bilgileri görebilirsiniz. Bu sayede bölgesel pazarlama stratejileri geliştirerek ürün ve hizmetkerinizi farklı kullanıcı profillerine özgü kampanyalarla sunabilir, ürün ve hizmetlerinizin bölgesel bazda hedef kitlesini öğrenerek bu kitleyi arttırmaya yönelik pazarlama faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz.

Alıcı Doğrulama

Alıcı doğrulama sayesinde listelerinizi kontrol ederek hatalı, geçici, gerçekte var olmayan ve sahte adresleri tespit ederek pazarlama kampanyalarınızın daha isabetli gerçekleşmesini sağlar. Doğrulama filtresine takılan adresler çıkarıldıktan sonra kalan doğrulanmış listenize kampanyalarınızı güvenle ulaştırabilirsiniz. Bu sayede doğru alıcılara ulaşmayan gönderileriniz için ücret ödemez, spam filtrelerine girme ihtimalinizi ciddi oranda düşürerek gönderici itibarınızı arttırmış olursunuz.

Adres Defteri Oluşturma

Müşterilerinizi adres defteri üzerinde basitçe kaydederken ek bilgileri kullanarak detaylı alıcı grupları oluşturabilirsiniz. Ek özelliklere göre oluşturulan alıcı gruplarına farklı kampanyalar düzenleyerek pazarlama kampanyalarınızı kişiye veya gruplara özel olarak planlayabilirsiniz. GoMail’i CRM’inizle entegre ederek kişilerinize ait detayları doğrudan CRM üzerinden almasını sağlayabilir, gönderimlerinize ilişkin raporlarla CRM’i besleyebilirsiniz.

Çok Kanallı Gönderim

GoMail'in yüksek mountanlı gönderimleriniz için geliştirmiş olduğu çok kanallı gönderim mimarisi ile birden fazla SMTP üzerinden gönderimler gerçekleştirebilirsiniz. Çok kanallı gönderim mimarisi gönderim adetleriniz ve göndermek istediğiniz süreye göre hesaplama yaparak optimize edilmiş SMTP ve thread sayısını belirler, datanızı parçalara ayırır ve gönderimin planlanan KPI süreleri içinde tamamlanmasını sağlar.

Mobil Uyumlu

GoMail, mobile platformlar ile %100 uyumlu kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kampanyalarınızı dilediğiniz anda izleyebilir, sonuç raporlarını inceleyebilir, kolayca yeni gönderim kampanyaları düzenleyebilir, ticket oluşturabilir, ticket yanıtlarını inceleyebilir veya cevap yazabilirsiniz. GoMail, responsive alt yapısı sayesinde platform bağımsız olarak IOS, Android ve Windows Mobile ortamlarda browser bağımsız olarak sorunsuzca çalışarak her zaman yanınızdadır.

Kullanıcı Yetkilendirme

GoMail, kullanıcı yetkilendirme özelliği sistem yöneticisine farklı ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıcı profilleri oluşturma imkanı verir. Sistem yöneticisi kullanıcılara okuma, okuma/yazma, raporlama ve izleme gibi kısıtlı yetkilere sahip kullanıcı profilleri oluşturabileceği gibi admin yetkilendirmesi de yapabilir. Bu sayede müşteri ve kapmayna verileriniz güvende olur ve kullanıcıların kontrolünüz dışında işlemler gerçekleştirmesi engellenmiş olur.

Support

GoMail, profesyonel destek hattı kurumsal müşterilere özel olarak hizmet vermekte olup, hafta içi mesai saatlerinde telefonla destek, mesai saatleri sonrasında ise ticket sistemi ile destek vermektedir. Yönetici paneli üzerinden oluşturacağınız taleplerinize hızlı ve basit bir şekilde çözüm üretmekteyiz. GoMail, destek hizmetini her alanda olduğu gibi global standartlara taşımış kullanıcı deneyimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile müşterilerine özel bir deneyim sunar.

İsabetli Gönderim

GoMail, uluslar arası anti-spam organizasyonlarıyla sürekli ve güçlü bir iş birliğine sahiptir, güvenilir göndericiler listesinde yer alan GoMail birçok global sertifikaya sahiptir. Yüksek başarımlı sunucuları ve geniş IP bloğuyla gönderilerinizi alıcılara güvenle, zamanında ve doğrudan teslim eder. Bu sayede gönderimlerinizin önemsiz kutusuna düşmesi veya spam filtrelerine takılmasını büyük ölçüde engeller, göndericileriniz alıcılarınızın inboxlarına doğrudan iletilir.

Danışmanlık

GoMail’in deneyimli kadrosu pazarlama kampanyalarınıza güç katacak deneyimlerini sizlerle ücretsiz olarak paylaşıyor. Kampanyalarınızı düzenlemeden önce içerik, gönderim periyodu, gönderim grubu planlama, alıcı profili gibi konuları inceleyerek danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Hatırlatıcı Bildirimler

GoMail hatırlatıcı sayesinde müşterilerinizin özel günlerini kaydedebilir, yaklaşan özel günlerden haberdar olarak kutlama mesajları ve kampanya gönderimleri gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileriniz ile sürekli iletişim halinde kalmanızı sağlayacak bu özelliğe ek olarak, ileri tarihli notlar ve hatırlatmalar girerek hiçbir detayı atlamadan kampanyalarınızı yönetebilirsiniz.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Entegrasyonda Kullanılan Veri Tipi (XML/JSON) Nedir?

GoMail'i, REST API yönetimini kullanarak kolay ve güvenilir bir şekilde uygulamalarınıza entegre edebilirsiniz. Veri transferinde JSON veri tipi kullanılmaktadır.

Gönderim event'lerine ilişkin sonuçlar için Webhook üzerinden gönderi bazlı sonuç veriliyor mu?

Uygulama gönderimler ile ilgili her bir gönderim event'i için kapsamlı sonuç raporları üretmekte ve sonuçları Webhook ile subscribe olan tüm uygulamalarla paylaşmaktadır.

E-Mail doğrulama servisi web formlarda kullanılarak anlık sorgulama yapılabilir mi?

E-Mail doğrulama servisimiz web formlarınız REST API yöntemi ile entegre edilerek anlık sorgulamalara olanak verir. Bu sayede forma veri girilir girilmez sorgulama gerçekleşir ve geçersiz e-mail adreslerinin veritabanına kaydedilmesi engellenir.

Yüksek adetli mail gönderimlerinin berlirlenecek kısıtlı bir zaman içerisinde alıcılara teslimi mümkün mü?

GoMail'in çok kanallı gönderim alt yapısı ve geliştirmiş olduğu özel önceliklendirme algoritması sayesinde gönderim adediniz ne olursa olsun belirlenen süre içeirinde alıcılara teslimi sağlanabilir.

Gönderdiğim maillerin alıcılara ulaştığından emin olabilir miyim?

GoMail istiznasız tüm gönderiler ile ilgili kesin sonuç raporları üretmektedir. Gönderilen her bir iletinin alıcıya ait mail sunucusu tarafından teslim alınıp alınmadığına dair sonucu sunucu geribildirim kodu ve açıklaması ile birlikte dönmektedir.

Gönderilen mailler ile ilgili inbox garantisi veriyor musunuz?

GoMail üzerinden yapılan gönderimler ile ilgili alıcının mail sunucusuna teslimi, teslimi alıcı sunucusunun ayakta olmaması nedeniyle mümkün olmaması durumunda hata raporu vermeyi garanti eder. Gönderilen maillerin alıcı mail sunucusuna teslimi sonrasında hangi klasöre kaydedildiğine veya iletilecek klasöre ilişkin bir garanti vermek teknik olarak gerçekci ve mümkün değildir.